wbijam.pl

Fumetsu no Anata e II 16 "Trzech nieśmiertelnych wojowników":


Seria: Fumetsu no Anata e II.
Numer odcinka: 16.
Polski tytuł odcinka: Trzech nieśmiertelnych wojowników.
Japoński tytuł odcinka: 不滅の三戦士 (fumetsu no san senshi).
Data premiery: 12.02.2023.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "PINK BLOOD" by Hikaru Utada.
Ending: "Roots" by Masashi Hamauzu.
Opis odcinka: „Śmierć Kaia, Hairo i Messara przynosi Fushiemu wielki gniew i głęboki smutek. Gdy nieśmiertelna istota się budzi, niczym półbóg, z potężną siłą niszczy całe hordy kołatników. I choć stara się samotnie odwrócić losy bitwy, zostaje złapany w pułapkę wroga. W tej desperackiej chwili pojawiają się odrodzone pionki. Okazuje się, że nie tylko Fushi jest nieśmiertelny...”.
1709006968
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE mega [TMJ] Oozora oglądaj [FHD]

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime (nichijou): Clannad, Decadence, Fumetsu no Anata e, Kyokou Suiri, Oshi no Ko, Somali to Mori no Kamisama, Suisei no Gargantia.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.