wbijam.pl Wsparcie Kontakt

 

Kalendarz

1660620394
Fumetsu no Anata e II 01: premierowy odcinek drugiej serii nadchodzi ??.10.2022
Opening 02 nadchodzi ??.10.2022
Ending 02 nadchodzi ??.10.2022
Fumetsu no Anata e 20: "Pogłos" 00 dni 00:00:00 30.08.2021
Fumetsu no Anata e 19: "Pełzająca żądza mordu" 00 dni 00:00:00 23.08.2021
Fumetsu no Anata e 18: "Cały czas przed siebie" 00 dni 00:00:00 16.08.2021Wiadomości dotyczące anime Fumetsu no Anata e

[anime] Kolejny zwiastun drugiej serii.

Pojawił się kolejny trailer zapowiadający drugi sezon anime Fumetsu no Anata e, zapraszam do oglądania tutaj.

Dodano: 04.07.2022

[anime] Zwiastun, nowe studio oraz reżyser.

Nastąpią zmiany na stanowisku reżysera, a także firmy odpowiedzialnej za animację drugiego sezonu Fumetsu no Anata e. Serię wyreżyseruje Kiyoko Sayama, natomiast animację przygotuje studio Drive. Data premier (październik tego roku) oraz ilość odcinków (20) pozostają bez zmian. Pojawił się również zwiastun, zapraszam do ogląania tutaj.

Dodano: 12.04.2022

[anime] Druga seria zapowiedziana!

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwudziestym, została zakończona pierwsza seria opartego na mandze autorstwa Ooimi Yoshitoki anime Fumetsu no Anata e. Jednakże to jeszcze nie koniec animowanych przygód Fushiego! Zapowiedziano bowiem prace nad kolejnym sezonem, który zadebiutuje w październiku 2022 roku. Gdy tylko będą znane jakieś szczegóły dotyczące produkcji, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (m.in. wracające 86 oraz Kimetsu no Yaiba, a także Mushoku Tensei).Na koniec chciałbym Wam serdecznie podziękować za oglądanie serii z moimi napisami, a także zachęcić wszystkich, którzy doceniają moja pracę do wsparcia (przejdź), bym mógł nadal regularnie wydawać dla Was kilka serii anime na sezon. Wielkie dzięki i do napisania!

Dodano: 30.08.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 20: „Pogłos”.

Już w najbliższy poniedziałek, 30 sierpnia o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 20. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Pogłos”. „Wyczekiwanie na Fushiego wydawało się Pioran nieskończonością. Choć mocno się wahał i bał konsekwencji, postanowił kontynuować życie u boku staruszki. I gdy wydawało się, że ich przyjacielska podróż będzie trwała wiecznie, ona...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.08.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 19: „Pełzająca żądza mordu”.

Już w najbliższy poniedziałek, 23 sierpnia o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 19. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Pełzająca żądza mordu”. „Kołatnicy przejmują kontrolę nad zwłokami. Dzieci wylewają łzy nad losem swoich zmasakrowanych przyjaciół, których twarzy nie rozpoznają. Gdy Fushi cofa się w szoku, Hayase zmusza go do podjęcia decyzji. Chwilę później Tonari postanawia wziąć swój los we własne ręce...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.08.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 18: „Cały czas przed siebie”.

Już w najbliższy poniedziałek, 16 sierpnia o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 18. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Cały czas przed siebie”. „Tonari wraca na wyspę, by wyciągnąć Fushiego z więzienia Hayase. Tam dowiaduje się o powrocie kołatników. Gdy miasto Jananda jest atakowane przez potwory, ona i Fushi są świadkami niewiarygodnego spektaklu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.08.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 17: „Prekursor”.

Już w najbliższy poniedziałek, 9 sierpnia o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 17. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Prekursor”. „Nieoczekiwana propozycja Hayase po objęciu stanowiska szefa wyspy podburza mieszkańców Janandy! Kobieta łapie Fushiego i planuje uczynić go swoją własnością. Jednak Tonari zaciekle kontratakuje! Ją również motywują do działania uczucia do Fushiego...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.08.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 16: „Dziecięce marzenia”.

Już w najbliższy poniedziałek, 2 sierpnia o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 16. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Dziecięce marzenia”. „Świętując zwycięstwo, Fushi i pięcioro dzieci rozmawiają o swoich marzeniach. Tonari, której kamień spadł z serca, wspomina swoją przeszłość. Fushi po raz kolejny staje na arenie, by zapewnić sobie ucieczkę z wyspy. Tam jednak spotyka znienawidzonego wroga...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.07.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 15: „Dziewczyna imieniem Tonari”.

Już w najbliższy poniedziałek, 26 lipca o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 15. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Dziewczyna imieniem Tonari”. „Tonari oferuje swoją pomoc w ratowaniu Pioran. Fushi nie jest w stanie w pełni zaufać tej tajemniczej dziewczynie. Gdy ponownie pojawia się kołatnik, rozpoczyna się kolejna walka o utracone wspomnienia...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.07.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 14: „Wyspa Wolności, Jananda”.

Już w najbliższy poniedziałek, 19 lipca o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 14. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Wyspa Wolności, Jananda”. „Wyspa bezprawia, Jananda. To tutaj więźniowie zabijają się nawzajem, by spełnić swoje życzenia. Nieśmiertelny Fushi stał się promykiem nadziei dla pięciorga dzieci. Nie zauważył jednak zbliżających się kroków z przeszłości...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.07.2021

[anime] Zwiastun drugiej części pierwszej serii.

W dzisiejszym odcinku specjalnym, streszczającym dotychczasowe wydarzenia, pojawiła się krótka zajawka przyszłych wydarzeń, którą można obejrzeć tutaj. Poza tym żadnych nowych scen, więc na razie odpuszczam przygotowywanie polskiej wersji (mam urwanie głowy w związku z przeprowadzką, do tego brak źródła w dobrej jakości, gdyż epizod był nadawany jedynie w telewizji).

Dodano: 05.07.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 13: „Wola rozwoju”.

Już za dwa tygodnie w poniedziałek, 12 lipca o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 13. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Wola rozwoju”. „Był całkowicie bezsilny, gdy potężna siła odbierała mu część życia i wspomnień. Gdy Fushi cierpiał, nie wiedząc, co dalej począć, przyszła mu z pomocą pewna osoba. I gdy w końcu wyruszyli pełni determinacji, już czekały na nich nowe spotkania...” Ponadto tydzień wcześniej, 5 lipca, odcinek powtórkowy (streszczenie wydarzeń z perspektywy Obserwatora). Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.06.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 12: „Przebudzenie”.

Już w najbliższy poniedziałek, 28 czerwca o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Przebudzenie”. „Gdy Gugu i Rean, złączeni wtedy na łące przeznaczeniem, w końcu próbują wyznać sobie prawdziwe uczucia, w rezydencji pojawia się kołatnik. Istota atakuje wspaniałą salę imprezową, wywołując popłoch wśród zaproszonych na urodziny córki pana domu gości. Fushi wyrzuca przerażonych ludzi na zewnątrz i sam rzuca wyzwanie swojemu prześladowcy. Jednak wtedy odczuwa ból... Ale nie jego własny...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.06.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 11: „Prezent z przeszłości”.

Już w najbliższy poniedziałek, 21 czerwca o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Prezent z przeszłości”. „Od walki z kołatnikiem minęły cztery długie lata. Ale czas pokoju nie może trwać wiecznie. Gdy nagle pojawia się utracony brat Gugu, Shin, tryby przeznaczenia Gugu i Rean zostają wprawione w ruch.” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.06.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 10: „Nowa rodzina”.

Już w najbliższy poniedziałek, 14 czerwca o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Nowa rodzina”. „Tajemniczy wróg powrócił na scenę. Gdy Fushi został brutalnie zaatakowany w lesie, Gugu rzucił mu się na ratunek. I gdy już wszystko wydawało się stracone, wyjątkowa więź braci dała nikłą nadzieję...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.06.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 09: „Głęboko wyryte wspomnienia”.

Już w najbliższy poniedziałek, 7 czerwca o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Głęboko wyryte wspomnienia”. „Fushi znalazł ludzi, którzy byli dla niego niczym rodzeństwo. Gugu, który postanowił podzielić się z nim swoją bolesną, głęboko zakorzenioną przeszłością, a także narzekającą na brak wolności Rean. Gdy zaczynają rozwijać łączącą ich więź, w cieniu przemyka złowieszcza sylwetka...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.05.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 08: „Bracia potwory”.

Już w najbliższy poniedziałek, 31 maja o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Bracia potwory”. „Wiodąc spokojne życie w Takunaha, Gugu i Fushi, powolutku, małymi kroczkami coraz lepiej się poznawali. Jednak kiedy chłopiec dowiedział się, jaki sekret skrywa jego ciało, w desperacji samotnie stawił czoła swojemu przeznaczeniu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.05.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 07: „Chłopiec, który chciał się zmienić”.

Już w najbliższy poniedziałek, 24 maja o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Chłopiec, który chciał się zmienić”. „Fushi oraz Pioran, po długiej i pełnej przygód podróży, podczas której Kulek spotkał się ze swoim stwórcą, rozpoczynają nowe życie w domu starego piwowara. Ono zostaje serdecznie przywitane przez zamaskowanego chłopca, Gugu. I tym razem to obecność Fushiego sprawia, że ktoś przechodzi przemianę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.05.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 06: „Nasz cel”.

Już w najbliższy poniedziałek, 17 maja o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Nasz cel”. „Fushi ponownie spotyka Pioran. Staruszka, podróżując u jego boku, uczy go mówić oraz żyć zgodnie ze zwyczajami ludzi. Jednakże zostają zaatakowani przez coś tajemniczego. W ten oto sposób rozpoczyna się walka zagrażająca istnieniu Fushiego...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.05.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 05: „Towarzysze podróży”.

Już w najbliższy poniedziałek, 10 maja o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Towarzysze podróży”. „Parona i pozostali wprowadzają w życie swój plan i uciekają z więzienia, by wrócić do Ninanna. Jednakże bezlitośnie stara się im przeszkodzić oddział Yanome pod dowództwem Hayase. W wyniku tej heroicznej ucieczki ciało Fushiego przechodzi kolejną przemianę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.05.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 04: „Duże naczynie”.

Już w najbliższy poniedziałek, 3 maja o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Duże naczynie”. „Oddając się Hayase do niewoli, Parona oraz March uniknęły śmierci. W cudownym mieście Yanome doświadczały radości życia. Jednakże plany Hayase, by odkryć tajemnicę nieśmiertelności Fushiego, mogły okazać się dla nich kolejną śmiertelnie niebezpieczną pułapką...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.04.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 03: „Maleńka ewolucja”.

Już w najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Maleńka ewolucja”. „Chłopiec, który musiał wszystkiego się nauczyć, spotkał March, która zachowywała się jak prawdziwa, kochająca matka, i te dwie istoty zaczęły powoli budować więź. W tym samym czasie Parona desperacko próbowała uratować przyjaciółkę, a Hayase nieustępliwie ją ścigała. A wtem wyłonił się ogromny cień...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.04.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 02: „Nieposłuszna dziewczynka”.

Już w najbliższy poniedziałek, 19 kwietnia o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Nieposłuszna dziewczynka”. „Ono podróżowało dalej, aż dotarło do wielkiego lasu zwanego Ninanna. Żyła tam beztrosko dziewczynka imieniem March. Jednak zgodnie z tradycjami przodków została wybrana na ofiarę. Jej sen o zostaniu dorosłą miał prysnąć niczym mydlana bańka. Doszło do spotkania dwóch istot walczących o przetrwanie...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.04.2021

[anime] Fumetsu no Anata e 01: „Ostatni”.

Już w najbliższy poniedziałek, 12 kwietnia o godzinie 22:50 (15:50 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek pierwszej serii anime Fumetsu no Anata e zatytułowany „Ostatni”. „Na początku była kula światła, którą wszechmocny narrator rzucił na ziemię. Istota owa, potrafiąca uczyć się i zmieniać kształt, przeobrażała się kolejno w kamień, mech, aż w końcu niedaleko niej padło zwierzę. Byt pod postacią wilka obserwował swego właściciela, młodego chłopca żyjącego samotnie w skutej lodem krainie. Tak rozpoczyna się jego wieczna podróż poprzez świat pełen najróżniejszych doznań...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z poniedziałku na wtorek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.04.2021

[anime] Anime Fumetsu no Anata e.

Fumetsu no Anata e (ku twej wieczności) to przygodowe anime fantasy na podstawie mangi autorstwa Ooimi Yoshitoki o tym samym tytule. Na początku była kula światła, którą wszechmocny narrator rzucił na ziemię. Istota owa, potrafiąca uczyć się i zmieniać kształt, przeobrażała się kolejno w kamień, mech, aż w końcu niedaleko niej padło zwierzę. Byt pod postacią wilka obserwował swego właściciela, młodego chłopca żyjącego samotnie w skutej lodem krainie. Tak rozpoczyna się jego wieczna podróż poprzez świat pełen najróżniejszych doznań...Zgodnie z oficjalnymi informacjami pierwsza seria będzie składać się z 20 odcinków. Premierę przewidziano na 12 kwietnia, czyli anime będzie ukazywać się w poniedziałki. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia. Nie zapomnijcie wesprzeć projektu darowizną, bym mógł nadal wydawać dla Was regularnie kilka serii anime (wsparcie).

Dodano: 01.04.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime (nichijou): Clannad, Decadence, Fumetsu no Anata e, Kyokou Suiri, Somali to Mori no Kamisama, Suisei no Gargantia.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.